Zero Race – європейська гонца автомобілів з нульовим викидом

Zero Race – це  гонка на повністю електричних автомобілях. Це гонка за екологічно чисті технології і збереження навколишнього середовища. Нульова гонка проводиться за ініціативою швейцарського конструктора та ентузіаста Луї Палмера. Під час гонки інші електричні машини запрошуються приєднатися до глобальної подорожі і допомогти виконати цю місію.
Нульовий викид. Обов’язковою умовою участі є наявність у команд власних поновлюваних джерел енергії для гонки, таких, як вітер, сонячна, геотермальна, вітрова або гідроенергія. Їхня електроенергія подається в мережу у себе на батьківщині і сума електроенергії, виробленої під час гонки, повинна бути рівною або більшою електроенергії, споживаної автомобілем за той же період часу.  Таким чином, автомобілі їдуть тільки на екологічно чистій електроенергії.
Місія перегонів
1. Розуміння – підвищення обізнаності громадськості: довести, що електричні автомобілі, що працюють на поновлюваних джерелах енергії, забезпечують надійне та екологічне рішення для транспорту і людської мобільності.
2. Освіта – підвищення інформованості світової громадськості про технології нульових викидів та залучення до цього громадських та урядових організацій.
3. Натхнення – створення нового образу мислення щодо мобільності, автомобілів і поновлюваних джерел енергії.
4. Дія – показати, що існують практичні рішення по захисту майбутнього планети та її мешканців.

 

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук