Пропозиція партнерам команди Zero Race Ukraine

Пропонуємо Вам стати партнером української команди Zero Race Ukraine яка має намір представити Україну в євронейських перегонах автомобілів з нульовим викидом Zero Race в 2012 році. З української сторони співорганізатором гонки виступає Громадська організація «Спілка екомобілебудівників України «Екомобіль». Підтримка української команди Zero Race Ukraine надасть Вам можливість:
-створення та зміцнення сприятливого іміджу інноваційної, екологічно свідомої компанії за допомогою передачі їй основних характерних рис і позитивного образу події планетарного масштабу підтриманої ООН
-зробити свій бренд більш емоційно забарвленим та дружнім в сприйняті споживачів
-формування образу надійної, фінансово стійкої компанії й ділового партнера
-підтвердити статус компанії міжнародного рівня
Подія буде широко висвітлюватись на телебаченні, в періодичних друкованих виданнях, та мережі Internet. Запланований також промо тур найбільшими містами України за місяць перед початком гонки. Під час промотуру та під час проходження гонки територією України будуть проходити презентації, прессконференції.  Рекламу вашої компанії побачать мільйони жителів України та сотні мільйонів по всьому світу. Ми пропонуємо Вам розмістити назву Вашої компанії та фірмовий логотип на  авто (наліпки), на одежі учасників( нашивки) та на наших ресурсах  в мережі Internet (банери). Для зручності наших партнерів ми розробили декілька рекламних пакетів. Генеральному партнеру ми пропонуємо назвати команду назвою компанії, три наліпки на авто розміром 25x 10 см,  дві нашивки на одязі членів української команди розміром 7×5см, розміщення банера розміром 164×110 мп на  нашому сайті e-m.org.ua на 1рік– вартість пакета 120 тис. грн. Іншим партнерам пропонуємо:
Пакет N
Наліпка на авто25x 10 см.шт.
Нашивка на одязі   7×5см .шт.
Банер
164×110 мп.
Вартість тис. грн..
Пакет1
2
2
1
24
Пакет 2
1
2
1
20
Пакет 3
1
-
1
16
Рекламні пакети для наших партнерів які хочуть підтримати лише промо тур команди територією України
Пакет N
Наліпка на авто 25x 10 см
Нашивка на одязі7×5см .шт. шт.
Банер 164×55 мп.
Вартість, тис. грн..
Пакет1
2
-
1
16
Пакет 2
1
-
1
14
Інші варіанти розміщення реклами обговорюватимуться індивідуально. Логотипи наших партнерів будуть розміщені в друкованих матеріалах які будуть поширюватися під час зустрічей з учасниками гонки та на наших блогах і групах в соціальних мережах. Під час гонки будуть вестись відеощоденники які будуть розміщуватись на youtube.com та інших відео сервісах в мережі Internet, в кінці кожного відеоролика будуть титри зі списком наших партнерів.

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук